Küpsiste kasutamise poliitika

Lääneranna spordikooli veebilehel kasutatakse küpsiseid. Küpsised on vajalikud veebilehe sujuvaks ja mugavaks toimimiseks. Küpsiseid saab kasutaja ise hallata, neid lubada, keelata või kustutada, muutes selleks kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Vastavad juhised on leitavad enimlevinud veebilehitsejate tootjate veebilehtedelt.

Mis on küpsised?

Küpsis (inglise keeles cookie) on väikesemahuline tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja veebilehitsejale ja mis salvestatakse kasutaja arvuti kõvakettale. Küpsiste otstarve on aidata veebilehtedel meeles pidada, mida olete varem veebilehel teinud, pakkuda kasutajatele isikupärasemat kasutuskogemust ning mugavamat veebilehel navigeerimist. Küpsiseid on eri tüüpi ja ilma nendeta ei saa veebilehed toimida viisil, millega olete harjunud.

Küpsiste kasutamise eesmärk

Kooli veebileht kasutab küpsiseid eesmärgiga tagada veebilehe mugavam ja sujuvam kasutamine. Küpsised aitavad hinnata veebilehe sisu kasutamist ning aitavad selle kasutamist täiustada ja lihtsustada. Kogutav statistiline teave on anonüümne ja seda pole võimalik kasutada nimeliste kasutajate tuvastamiseks.

Küsimuste korral võtke ühendust Lääneranna spordikooliga.