2021 tunniplaan

Trenniajad – Saaliajad
  ESMASPÄEV
  Varbla, Lihula maadlus Lauatennis Vatla, Kõmsi Lihula Saal 1 Lihula Saal 2 Joogasaal (2. korrus) Lihula Jõusaal
12:00   12.00-14.30 Eduard Lauatennis 1.-6. kl P,T. Kõmsi        
12:30          
13:00          
13:30          
14:00 14.00-15.30 maadlus Janar 1-9 klass P-T. Varbla        
14:30          
15:00          
15:30     15.00-17.00 Mairo korvpall 12.a-18.a    
16:00 16.00-18.00 Maadlus Janar 3.-12. klass P,T. Lihula      
16:30 16.30-19.00 Eduard Lauatennis 1.-6. kl P,T. Vatla    
17:00 Kangoo jumps 17.00-18.00 Carina 17.00 -18.30 Jaanus kergejõustik 2002-2013s P,T. Lihula    
17:30    
18:00 Kangoo jumps 18.00-19.00 Carina    
18:30        
19:00          
19:30            
20:00            
20:30            
21:00            
21:30            
22:00            
             
  TEISIPÄEV
  Virtsu lauatennis Lihula maadlus Lihula Saal 1 Lihula Saal 2 Lihula Aeroobika saal (2. korrus) Lihula Jõusaal
12:00 12.00 – 18.00 Eduard Lauatennis 1.-6. kl P,T. Virtsu          
12:30          
13:00          
13:30          
14:00          
14:30 T 14:30-16:00
Maadlus Janar 1.-2. klass P,T. Lihula
       
15:00        
15:30 15.30-17.00 2004-2007 Jalgpall Jaanus P. Lihula    
16:00 16:00-17:00 Lasteaia laste maadlus Janar. Lihula    
16:30    
17:00   17.00 -18.15 Saalihoki 1.-3. ja 18.15-19.30 5.-9. klass Janar Sõber Kangoo jumps 17.00-18.00 Carina    
17:30      
18:00   Kangoo jumps 18.00-19.00 Carina    
18:30        
19:00          
19:30     19.30-21.00 Korvpall mehed. Mairo Kanter    
20:00        
20:30        
21:00        
21:30            
22:00            
             
  KOLMAPÄEV
  Kõmsi, Vatla lauatennis Varbla, Lihula maadlus Lihula Saal 1 Lihula Saal 2 Joogasaal (2. korrus) Lihula Jõusaal
12:00       12:00-15:00 Eduard Lauatennis 1.-12. klass P,T. Lihula    
12:30          
13:00          
13:30          
14:00   14.00-15.30 maadlus Janar 1-9 klass P-T. Varbla      
14:30        
15:00   14.30-16.00 2006-2013 Jaanus Jalgpall P,T. Lihula    
15:30        
16:00     16.00 -17.30 Jaanus kergejõustik 2002-2013s P,T. Lihula    
16:30 16.30-19.00 Eduard Lauatennis 1.-6. kl P,T. Vatla K 16:30-18:30 Maadlus Janar 3.-12. klass P,T. Lihula    
17:00    
17:30        
18:00        
18:30          
19:00     Lihula mehed jalgpall 19.00-20.30. Reilo Mark    
19:30        
20:00        
20:30            
21:00            
21:30            
22:00            
             
  NELJAPÄEV  
    Lihula maadlus/Kõmsi jalgpall Lihula Saal 1 Lihula Saal 2 Joogasaal (2. korrus) Lihula Jõusaal
12:00   12.15-13.45 Kõmsi Jalgpall Jaanus P,T        
12:30          
13:00          
13:30          
14:00            
14:30   T 14:30-16:00 Maadlus Janar 1.-2. klass P,T. Lihula        
15:00          
15:30   15.30-17.00 Mairo korvpall 12.a-18.a 15.30-17.00 Jaanus Jalgpall 2006-2013 P,T    
16:00   16:00-17:00 Lasteaia laste maadlus Janar. Lihula    
16:30      
17:00     17.00-18.30 2004-2007s Jaanus jalgpall P. Lihula    
17:30        
18:00        
18:30            
19:00            
19:30            
20:00            
20:30            
21:00            
21:30            
22:00            
             
  REEDE
  Vatla lauatennis Lihula maadlus Lihula Saal 1 Lihula Saal 2 Joogasaal (2. korrus) Lihula Jõusaal
12:00       12:00-15:30 Eduard Lauatennis 1.-12. kl P,T. Lihula    
12:30          
13:00          
13:30        
14:00          
14:30     14.30-15.30 2006-2013 Jaanus Jalgpall P,T. Lihula    
15:00        
15:30     15.30-17.00 2004-2007 Jaanus Jalgpall P. Lihula    
16:00   R 16:00-18:00 Maadlus Janar 3.-12. klass P,T    
16:30 16.30-19.00 Eduard Lauatennis 1.-6. kl P,T Vatla    
17:00 17.00 -18.00 Jaanus kergejõustik 2002-2013s P,T. Lihula    
17:30    
18:00        
18:30          
19:00       19.00-21.00 Korvpall mehed    
19:30     19.30-21.30 Lääneranna võrkpalli liiga mängud kaks saali/trennid ühes saalis    
20:00        
20:30        
21:00          
21:30            
22:00            
             
  LAUPÄEV
    Maadlussaal Saal 1 Saal 2 Aeroobika saal (2. korrus) Jõusaal
12:00            
12:30            
13:00            
13:30            
14:00            
14:30            
15:00            
15:30            
16:00            
16:30            
17:00            
17:30            
18:00            
18:30            
19:00            
19:30            
20:00            
20:30            
21:00            
21:30            
22:00            
             
  PÜHAPÄEV
    Maadlussaal Saal 1 Saal 2 Joogasaal (2. korrus) Jõusaal
12:00            
12:30            
13:00            
13:30            
14:00            
14:30            
15:00            
15:30            
16:00            
16:30            
17:00            
17:30            
18:00            
18:30            
19:00            
19:30            
20:00            
20:30            
21:00            
21:30            
22:00